KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458025
nr 1745 8025
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Röda vinbär. Signerad, daterad -17. Olja på pannå, 378x45 cm, yttermått inklusive ram: 43x50
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:52:48
27/11 23:51:40
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning