KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458025

nr 1745 8025

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Röda vinbär. Signerad, daterad -17. Olja på pannå, 378x45 cm, yttermått inklusive ram: 43x50

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:52:48

27/11 23:51:40 1      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning